WIELOLETNIE DOśWIADCZENIE
GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO
BOGATE ZAPLECZE SPRZĘTOWE
ELASTYCZNE PODEJŚCIE

Nasza firma powstała z ciekawości świata oraz pasji do podróżowania i tworzenia przygód.

“Z pasji do tworzenia przygód”

Już jako dzieciaki związani byliśmy ze środowiskami skautowymi. I tam właśnie, jako instruktorzy, stawiliśmy pierwsze kroki, organizując obozy dla dzieci i młodzieży.
Miały być one niezapomnianą przygodą.
Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, że za kilka lat tworzyć będziemy wyjazdy dla wielu tysięcy dzieciaków.

Dlaczego my?

Dowiedz się dlaczego
warto zorganizować swój wyjazd
właśnie z nami!

Najbliższe wyjazdy dla dzieci i młodzieży w 2024 roku

Jeszcze mamy wolne miejsca na poniższe obozy letnie oraz wyjazdy szkolne. Zapoznaj się z ofertą poszczególnych wyjazdów.

Aktywne obozy lato 2024

Wiek: 5-17 lat

Niewątpliwie to najciekawsze obozy tematyczne w Polsce. Dobór kadry, programu, oraz przepiękne miejsce w samym centrum Borów Tucholskich sprawi, że Twoje dziecko poczuje się częścią stworzonej przez nas opowieści. Dopracowana w każdym szczególe fabuła, oraz dbałość o bezpieczeństwo uczestników zapewni moc niezapomnianych wrażeń na lata.

Aktywne biwaki szkolne 2024

Wiek: 5-18 lat

Zielone Szkoły z Black Wolf to najlepszy wybór! Profesjonalna kadra, sprzęt oraz możliwość wyboru programu pod kątem zainteresowań oraz wieku uczestników. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa ekipa naszych najlepszych animatorów. Gwarantujemy dobrą zabawę oraz bezpieczeństwo uczestników na najwyższym poziomie.

Pełna oferta wyjazdów i aktywności dla dzieci i młodzieży

Zorganizujemy idealny wyjazd letni lub zimowy, obóz dla Twojej klasy lub szkoły, a także jednodniową wycieczkę lub kilkugodzinne aktywne zajęcia na terenie szkoły.
Naszą specjalnością jest również organizacja wszelkiego rodzaju eventów i wydarzeń okolicznościowych.
Jesteśmy znani z elastycznego podejścia do Waszych potrzeb, więc poniższą ofertę potraktuj jako punkt wyjścia.

Kolonie dla dzieci i obozy dla młodzieży w województwie pomorskim w 2024 roku

Organizowane przez Black Wolf obozy dla dzieci i młodzieży mają na celu aktywizowanie młodych ludzi i pokazanie, że czas spędzony na świeżym powietrzu z rówieśnikami to czas niezapomniany. Nasze kolonie letnie i zimowe wzbudzają w dzieciakach wiele pozytywnych emocji. Staramy się by wakacje letnie i zimowe spędzone z Black Wolf były wypełnione rozwojowymi aktywnościami prowadzonymi w zespole. Nacisk na pracę zespołową w trakcie wyjazdów dla dzieci i młodzieży w 2024 roku po długiej izolacji to coś co pozwoli im na nowo wejść „w grupę”, zachęcić do kontaktów z kolegami, otworzyć się na
relacje.